De Sallandse mentaliteit van Adficount

Informeel, gemoedelijk en grensverkennend

Adficount is een accountantskantoor waar je je direct thuis voelt. Onze medewerkers zijn toegankelijk en de dienstverlening is praktisch en resultaatgericht. Echt Sallands! Wij werken voor ondernemingen in een straal van zo’n 30 kilometer rondom onze kantoren in Raalte en Heino.

Adficount is Informeel

Een kantoor voor elke ondernemer, ongeacht branche en grootte. De starter, de zzp’er en de mkb’er vinden er precies wat ze nodig hebben. De ondernemer neemt af wat hij nodig heeft.

Adficount is Gemoedelijk

Voordat we een opdracht aannemen verdiepen we ons in de onderneming van de opdrachtgever. Het ‘persoonlijke element’ is een belangrijk aspect van onze dienstverlening. En daar moet je in investeren, dus dat doen we. Ook loyaliteit is een kenmerk van ons kantoor. Niet alleen naar de opdrachtgevers, ook naar elkaar. Veel medewerkers zijn collega’s van het eerste uur.

Adficount is Grensverkennend

Vooral op fiscaal terrein vinden ondernemers dit een interessant fenomeen. Maar ook wij vinden het een uitdaging om binnen de wetgeving het maximale rendement voor een opdrachtgever te realiseren.

Grensverkennend vinden we ons ook op het gebied van robotisering. We onderzoeken wat er mogelijk is aan automatisering om handelingen te minimaliseren zodat we ruimte creëren om de ondernemer te ondersteunen met onze kennis. Met Yuki en VisionPlanner hebben we hier een flinke stap in gezet.

Ons team

René Derks

René

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 303
rene@adficount.nl

René van Hoogstraten

René

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 319
renevh@adficount.nl

Nico van Adficount

Nico

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 317
nico@adficount.nl

Adrian van Adficount

Adrian

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 311
adrian@adficount.nl

Henk Groot Lipman

Henk

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 304
henk@adficount.nl

Joke van Adficount

Joke

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 312
joke@adficount.nl

Barry van Adficount

Barry

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 315
barry@adficount.nl

Marian van Adficount

Marian

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 309
marian@adficount.nl

Christel van Adficount

Christel

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 307
christel@adficount.nl

Esly van Adficount

Esly

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 301
esly@adficount.nl

Hieke van Adficount

Hieke

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 334
hieke@adficount.nl

Renate van Adficount

Renate

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 302
renate@adficount.nl

Marga van Adficount

Marga

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 331
marga@adficount.nl

Martin van Adficount

Martin

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 333
martin@adficount.nl

marjolein

Marjolein

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 301
marjolein@adficount.nl

Marieke van Adficount

Marieke

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 314
marieke@adficount.nl

liset

Liset

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 313
liset@adficount.nl

Roy van Adficount

Roy

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 305
roy@adficount.nl

Bennie van Adficount

Bennie

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 318
bennie@adficount.nl

silhouette

Inge

Contactgegevens

0572 - 36 00 90 / 308
inge@adficount.nl

Klanten vertellen.

Bekijk hoe we deze ondernemers hebben geholpen met ontzorgen.